WARSZTATY  ROZWIJAJĄCE

 

 

Zapraszamy, na warsztaty rozwijające nt.:

 

WCZEŚNIAK

 

Czy kiedykolwiek czułeś się "zagubiony" podczas ćwiczenia niemowlaka w wieku jednego miesiąca … lub niemowlęcia, które nie osiągnęło jeszcze wieku chronologicznego? 

Czy kiedykolwiek oceniałeś niemowlę urodzone przedwcześnie i zauważasz problemy ruchowe, które nie znalazły odzwierciedlenia w testach normatywnych? 

Na tym kursie dowiesz się, jak leczyć dysfunkcje ruchowe u niemowląt urodzonych przedwcześnie po wypisaniu z oddziału intensywnej terapii i niemowlęcego. Pomożemy Ci ocenić różnice we wzorcach ruchu i postawy, na podstawie których zbudujesz skuteczną interwencję terapeutyczną, odpowiadając na wyzwania charakterystyczne dla populacji noworodków urodzonych przedwcześnie. 

Formy interwencji i techniki wspomagające rozwój ruchowy, kognitywny i społeczny zostaną zaprezentowane w pracy z noworodkami urodzonymi przedwcześnie z możliwością dostosowania ich do warunków domowych i wskazówek dla rodziców.

 

Podczas szkolenia prezentowane będą filmy, wykłady i demonstracje na żywo. Uczestnicy będą pracować ze sobą, na lalkach i z niemowlętami a także będą mieli czas na pytania i rozwiązywanie problemów. 

 

 

DATA:        21 – 22.09.2019 (sobota – niedziela)

 

MIEJSCE:   Warszawa (dokładny adres zostanie podany w późniejszym terminie)

 

PROWADZĄCY 

Zofia  Szwiling – PT, Senior Bobath Instruktor

 

KOSZT:       1 000 zł  (wpłaty ratalne)

 

Kurs przeznaczony jest dla fizjoterapeutów posiadających prawo wykonywania zawodu.

 

ZAPISY :       wawkursy@gmail.com          (w tytule maila wpisujemy – WCZEŚNIAK)