Kurs NDT podstawowy (Basic)

Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, logopedów oraz lekarzy, którzy ukończyli kurs podstawowy NDT-Bobath.

Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej poruszane będą między innymi tematy dotyczące prawidłowego i nieprawidłowego rozwoju dziecka, problemy dziecka urodzonego z zaburzeniami pracy OUN ( w szczególności MPD), narzędzia oceny, kryteria interwencji oparte na koncepcji NDT-Bobath.

Kurs prowadzony jest w formie wykładów, zajęć praktycznych z pacjentami oraz na sobie.

Na kurs NDT Bobath Basic można się zapisać kontaktując się z Instruktorem NDT Bobath prowadzącym ten kurs lub organizatorem.

Termin część II i III – 2022 – dokładna data podana będzie w późniejszym terminie.

UWAGA: obecnie wszystkie miejsca na kursie zostały już zarezerowane. Terminy następnych kursów będą podane na stronie Stowarzyszenia.

Data

20 wrz 2021 - 08 paź 2021
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Warszawa
Warszawa

Prowadzący

  • Robert Giezek
    Robert Giezek
    NDT Senior Bobath Tutor

    Senior Bobath Tutor, Mgr Fizjoterapii absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Kieruje zespołem fizjoterapeutycznym w Centrum Rehabilitacji Szpitala Powiatowego w Rawiczu. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych (USA, Kanada, Belgia, Austria, Holandia). W 2017 roku uczestnik pierwszej polskiej grupy fizjoterapeutów, która ukończyła kurs Infant Motor Profile na Uniwersytecie Medycznym w Groningen. Od 2014 roku prowadzi szkolenia koncepcji NDT- Bobath w Polsce i zagranicą (Czechy ). W roku 2018 uzyskał tytuł Senior Bobath Tutor. Entuzjasta kontroli motorycznej, liniowości i dewizy „Less is more” w pracy z pacjentem pediatrycznym.

Kod QR