Strona główna event - Polskie Stowarzyszenie NDT-BOBATH Zapraszamy na kurs NDT Baby Bobath w Gdyni

Zapraszamy na kurs NDT Baby Bobath w Gdyni

Warunki uczestnictwa w kursie:

 • legitymowanie się dyplomem fizjoterapeuty, magistra rehabilitacji ruchowej, logopedy, terapeuty zajęciowego,
 • ukończony kurs podstawowy NDT-Bobath

Przeciwwskazania:

 • ciąża w każdym stadium zaawansowania
 • ograniczenia w aparacie ruchu

Warunki otrzymania certyfikatu:

 • pełne uczestnictwo w kursie (wolno opuścić 10% godzin )
 • pozytywne zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego

Koszt kursu: 7 800,00 zł brutto
Możliwość wpłat ratalnych:
I rata 1 000,00 zł – zaliczka w ciągu 7 dniu od zgłoszenia
II rata 3 000,00zł. – do 14 sierpnia 2024 roku
III rata 3 800,00zł. – do 14 września 2024 roku

Osoby chętne do wzięcia udziału w kursie prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy szkolenia@psonigdynia.pl o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Kontakt Anna Skorowska tel. 58 622-07-48, (poniedziałek – czwartek w godzinach od 7.00 do 12.00)

Uwaga: Polskie Stowarzyszenie NDT-Bobath nie jest organizatorem kursu. Wszelkie informacje dotyczące kursu udzielane są pod wyżej wskazanym numerem telefonu oraz emailem.

Data

14 - 25 paź 2024

Czas

09:00 - 17:00

Koszt

7,800.00 ZŁ

Lokalizacja

Centrum Rehabilitacji Ośrodek Wczesnej Interwencji
Centrum Rehabilitacji Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. Harcerska 4, 81-425 Gdynia
Strona WWW
http://www.owi.psonigdynia.pl

Organizator

PSONI Koło w Gdyni
Telefon
58 622 07 48
Email
szkolenia@psonigdynia.pl
Strona WWW
http://www.owi.psonigdynia.pl

Prowadzący

 • Robert Giezek
  Robert Giezek
  NDT Senior Bobath Tutor

  Senior Bobath Tutor, Mgr Fizjoterapii absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Kieruje zespołem fizjoterapeutycznym w Centrum Rehabilitacji Szpitala Powiatowego w Rawiczu. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych (USA, Kanada, Belgia, Austria, Holandia). W 2017 roku uczestnik pierwszej polskiej grupy fizjoterapeutów, która ukończyła kurs Infant Motor Profile na Uniwersytecie Medycznym w Groningen. Od 2014 roku prowadzi szkolenia koncepcji NDT- Bobath w Polsce i zagranicą (Czechy ). W roku 2018 uzyskał tytuł Senior Bobath Tutor. Entuzjasta kontroli motorycznej, liniowości i dewizy „Less is more” w pracy z pacjentem pediatrycznym.

 • Katarzyna Padula
  Katarzyna Padula
  Nauczyciel NDT-Bobath w zakresie logopedii

  Katarzyna Padula Neurologopeda nauczyciel NDT-Bobath w zakresie logopedii

  W 2001 roku ukończyła studia na Akademii Bydgoskiej (aktualnie Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego) w Bydgoszczy na kierunku pedagogika ze specjalnością logopedyczną. W 2007 roku ukończyła Podyplomowe Studia Logopedyczne o specjalności neurologopedia na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2004 do 2016 roku pracowała jako logopeda w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Lesznie. W roku 2018 roku otrzymała certyfikat Nauczyciela Koncepcji NDT-Bobath w zakresie logopedii. Aktualnie pracuje: jako neurologopeda, specjalista NDT-Bobath.
  Więcej informacji znajduje się tutaj: http://infantis.eu/kasia

 • Kamilla Jakubowska
  Kamilla Jakubowska
  Lekarz, specjalista rehabilitacji medycznej, pediatra

  Lekarz, specjalista rehabilitacji medycznej, pediatra. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  W pierwszych latach pracowała na oddziale intensywnej terapii noworodka w Lesznie. Ma ponad 20 letnie doświadczenie kliniczne w obszarze rehabilitacji dzieci, młodzieży i dorosłych.
  Kieruje oddziałem rehabilitacji dziennej dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w Bonifraterskim Centrum Zdrowia w Piaskach oraz w NZOZ Samarytanin w Głogowie. Współpracuje z Leszczyńskim Zespołem Neuropsychiatryczno-Rehabilitacyjnym zajmującym się diagnozą i terapią osób ze spektrum autyzmu.
  Obszarem zainteresowań jest diagnoza i leczenie dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego.

 • Zografou Fotini
  Zografou Fotini
  NDT Bobath senior instruktor

  Jestem ergoterapeutką od 27 lat. Po studiach, na wydziale ergoterapii w Atenach, szczególnie zainteresowały mnie zagadnienia neurorozwojowe dotyczące niemowlaków i dzieci, z którymi pracuję do dnia dzisiejszego. Jestem nauczycielem metody Bobath od 2004 r. i “Senior” nauczycielem od 2010 r. Podczas wielu lat mojej kariery nauczałam i trenowałam różnego rodzaju terapeutów (fizjoterapeutów, logopedów, terapeutów zajęciowych) podczas wielu seminariów z zakresu: szkoleń podstawowych oraz rozwijających metody NDT Bobath, dysfagii, pisania, testów ABC, dysgrafii itp. Przeprowadziłam ponad sto seminariów w Grecji, Polsce, Czechach i na Cyprze. Obecnie mieszkam i pracuję w Atenach , gdzie prowadzę prywatną klinikę dla dzieci z problemami rozwoju. Jestem również współpracownikiem naukowym ‘’Doxiadis unit’’ na poziomie oceny różnorodności incydentów.

Kod QR