Strona główna event - Polskie Stowarzyszenie NDT-BOBATH Webinarium „Rozumowanie kliniczne w koncepcji NDT Bobath – od leczenia dysfunkcji do wspierania rozwoju i uczestnictwa”

Webinarium „Rozumowanie kliniczne w koncepcji NDT Bobath – od leczenia dysfunkcji do wspierania rozwoju i uczestnictwa”

Polskie Stowarzyszenie NDT-Bobath serdecznie zaprasza na webinarium „Rozumowanie kliniczne w koncepcji NDT Bobath – od leczenia dysfunkcji do wspierania rozwoju i uczestnictwa”, które odbędzie się w poprzez platformę Zoom w dniu 6 czerwca 2024 roku. W agendzie spotkania między innymi:

 • Przedstawienie struktury Bobath Clinical Reasoning Framework,
 • Jak badać, obserwować, wyznaczać cele terapii, dobierać narzędzia terapeutyczne i oceniać zmiany funkcjonalne. Czy jesteśmy w stanie ocenić, jakie zmiany w funkcji dziecka są bezpośrednio wynikiem terapii? Jakie inne czynniki decydują o postępach lub ich braku?
 • Analiza przypadku dziecka z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Webinarium prowadzone będzie przez Panią Liliana Klimont-Fjøsne, fizjoterapeutę, senior instruktora koncepcji NDT-Bobath

Koszt webinarium :

 • Członkowie Stowarzyszenia: bezpłatnie
 • Pozostałe osoby 60,00 zł

Uwagi :

 • Członkowie Stowarzyszenia aby otrzymać rabat muszą mieć aktywne konto tj. opłaconą roczną składkę członkowską.
 • Członkowie Stowarzyszenia aby otrzymać rabat przed dokonaniem rezerwacji i kupna biletu muszą uprzednio zalogować się na swoje konto.
 • W celu uzyskania rachunku za dokonaną płatność prosimy o wypełnienie wszystkich niezbędnych pól w formularzu zamówienia.
 • Po dokonaniu opłaty zostanie Państwu przesłany na wskazany email w formularzu rejestracyjnym link do webinarium.
 • Informujemy że nagranie wideo z webinarium będzie dostępne na naszej stronie www przez okres 14 dni dla osób które opłaciły udział w konferencji.

Data

06 cze 2024
Wygasły

Czas

20:00 - 22:00

Koszt

60.00 ZŁ

Organizator

PS NDT-BOBATH
Telefon
+48 22 2472164
Email
biuro@ndt-bobath.pl
Strona WWW
https://www.ndt-bobath.pl/

Prowadzący

 • Liliana Klimont-Fjøsne
  Liliana Klimont-Fjøsne
  NDT Bobath senior instruktor

  Fizjoterapeuta, mgr rehabilitacji ruchowej, senior instruktor NDT Bobath.

  Od początku kariery zawodowej pracuje z dziecmi i młodzieżą z mózgowym porażeniem dziecięcym i zaburzeniami rozwoju o różnej etiologii.

  Szczególne zainteresowania związane z wczesną diagnostyką zaburzeń rozwoju i uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego oraz wczesną stymulacja rozwoju, usprawnianiem dzieci ze złożonymi niepełnosprawnościami, i funkcjonalnym podejściem. terapuetycznym.

  0d roku 2009 instruktor terapii neurorozwopjowej Bobath, i od roku 2018 senior instruktor NDT Bobath. W latach 2014-2020 sekretarz zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Instruktorów Bobath (European Bobath Tutors Association/EBTA).

Kod QR