Ogłoszenie o pracy – Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Zakład Usprawniania Leczniczego Instytut Matki i Dziecka w Warszawie zaprasza do współpracy:
Fizjoterapeutę/ Fizjoterapeutkę na stanowisko asystent – fizjoterapeuta.

Miejsce pracy: Zakład Usprawniania Leczniczego IMiD, Warszawa, ul. Kasprzaka 17a

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie fizjoterapii, rehabilitacji ruchowej
  • Prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Certyfikat ukończenia kursu NDT-Bobath podstawowy, NDT-Bobath Baby,
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi min. 2 lata
  • Dodatkowe szkolenia kierunkowe z fizjoterapii dziecięcej
  • Znajomość aktualnych metod i technik pracy z dziećmi
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i prowadzenie programów rehabilitacji dzieci z zaburzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci
  • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planów terapeutycznych do aktualnych możliwości i potrzeb pacjentów.
  • Ścisła współpraca z rodzicami pacjentów w celu zapewnienia ciągłości opieki.
  • Dokumentowanie postępów terapeutycznych oraz prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Instytutu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy cywilno – prawnej 2-4 razy w tygodniu
  • Współpracę z wykwalifikowanym zespołem terpeutów

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV drogą elektroniczną na adres: anna.wyka@imid.med.pl lub zaklad.usprwaniania@imid.med.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Na dokumentach aplikacyjnych – CV prosimy zamieścić następującą klauzulę:
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Instytut Matki i Dziecka moich danych osobowych, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na powyższe stanowisko.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Załącznik plik PDF